شرکت نیک درمان طبیعت
شرکت نیک درمان طبیعت در سال 1397 فعالیت خود را رسما آغاز کرد.مطالعه و تحقیق و کارآزمایی در مورد محصولات این شرکت از سالها قبل آغاز شده و با ثبت شرکت و ثبت قانونی محصولات دارویی شرکت در سال 1397 شکل کاملا حقوقی به خود گرفت.
انواع جراحات پوستی و بافتی از قبیل انواع سوختگی ها، زخمهای دیابتیک و زخم های بستر…هم چنان از بزرگترین دغدغه های سلامتی انسان ها در کل جهان محسوب میشود.
با توجه به افزایش سبک زندگی ماشینی و متعاقبا افزایش شدید آمار ابتلا به دیابت، بسیاری از بیماران و خانواده های آنها با عوارض و عواقب این بیماری درگیر هستند.از جمله مهم ترین این عوارض میتوان به انواع زخم های دیابتیک اشاره کرد که اغلب به علت پیچیدگی درمان و گاها درمان ناموفق عفونت و جراحت، به قطع عضو درگیر می انجامد.
از طرفی انواع سوختگی ها هم چنان در راس جراحات پوستی قرار دارند که روزانه شاهد وقوع درجات مختلف  سوختگی در بسیاری از انسان ها در کل جهان هستیم. مساله درمان جراحات تازه و عفونت جراحات از یک طرف و باقی نماندن آثار سوختگی از طرف دیگر لزوم درمان صحیح و استفاده از محصول مناسب را بیشتر از پیش نمایان میکند.
در سنین سالمندی با توجه به محدودیت حرکتی در این سنین و نیز در بیمارانی که به مدت طولانی به هر علتی بستری هستند احتما ابتلا به زخم بستر بسیار شایع میباشد. این مساله به دغدغه بسیاری از خانواده ها تبدیل شده که علاوه بر تحمیل هزینه های درمانی بسیار بالا،بار روانی زیادی نیز به خانواده این بیماران تحمیل مینماید.
طی سالها تمامی مطالعات و تلاشهای اعضای این شرکت در جهت ارایه محصول و بسته درمانی با مناسبترین قیمت و بالاترین کارایی در درمان این قبیل اسیب های بافتی بوده است.
با افتخار اعلام می نماییم با تلاش های فراوان توانسته ایم قدم کوچکی جهت درمان کامل این بیماران و کاهش هزینه ها و بار روانی تحمیلی به این بیماران و خانواده های این عزیزان برداریم.